Tıkalı Lavabo

Evlerimizde ve iş yerlerimizde rastladığımız lavabo tıkanıklığı sorununu çözmek için günümüzde birçok firma kurulmuştur. Uzman firmalar gelişmiş teknolojik aletler sayesinde lavabo tıkanıklığı sorunlarınızı kolaylıkla masrafsız bir şekilde açmaktadır. Tıkalı lavabo açma işini uzmanlara bırakın ve ekstra işlemlerle uğraşmak zorunda kalmayın.

Türkiye’nin en büyük tesisat firması olarak kullandığımız robot makinelerle lavabo tıkanıklıklarını %100 açmaktayız.

Tıkalı Lavabolar Nasıl Açılır?

 Lavabonun tıkanmasına sebep olan asıl durumu tespit etmek için gelişmiş teknolojik ürün olan kamera ile görüntü alma tekniğini kullanılır. Kamera ile görüntü alma tekniği sayesinde lavabonun tıkanmasına sebep olan durum tespit edildikten sonra ikinci aşamaya geçilir. Uzman personellerimiz ikinci aşama olarak gelişmiş teknolojik ürünü olan çelik helezon yaylı robot kullanılarak boru içerisinde biriken maddeler parçalanır ve ileriye doğru gönderilerek kanalizasyona tahliye edilir.

 Uzman personellerimiz tarafından kullanılan çelik helezon yaylı robot ile lavabo giderine atılan peçete, yemek artıkları, saç ve sakal gibi kıllardan dolayı lavabo giderinde meydana gelen tabaka ve tortular parçalara ayrılır. Lavabo giderinde meydana gelen tabaka ve tortuların çelik helezon yaylı robot sayesinde parçalara ayrılmasının ardından lavaboda bulunan artık maddeler su ile kanalizasyona gönderilir. Lavabo giderinde bulunan tabaka ve tortuların parçalara ayrılıp kanalizasyona dökülmesiyle birlikte lavabo giderinde bulunan tıkanıklık açılmış olacaktır.

Lavabo Açma Teknikleri

Lavaboyu açmak için denenebilecek klasik yöntemler olan şiş, demir çubuk, basınçlı su pompası gibi nesneler veya lavabo aç, kezzap, tuz ruhu gibi kimyasal maddelerin kullanılması lavabo giderlerinde bulunan boruların delinmesine veya erimesine sebep olduğu için sizlere daha fazla masraf çıkaracaktır. Klasik yöntemler, lavabo açma gibi daha birçok sorunlarınızın çözümünde kesin çözüm teşkil etmez. Klasik yöntemler sorunlarınıza sadece geçici çözümler üretmektedirler bu yüzdende etkili sonuçlar alamazsınız.

Tıkalı Lavabo Açan Servis

Firmamız tarafından kullanılan yöntemler ve teknolojik aletler ile kırmadan lavabo açma açma sorununuzu herhangi bir kırma ve dökme işlemi gerçekleştirmeden çözmüş olacağız. Lavabo açma probleminizde herhangi bir kırma ve dökme işleminin gerçekleşmemesi sizler için daha az zahmetli olacaktır. Bizlere hemen ulaşın ve kırmadan lavabo tıkanıklığı sorunlarınıza çözüm üretelim.